Autor: Administrator , 26. 10. 2020. 09:14

Zero Waste Power ide dalje!

Autor: Administrator , 13. 11. 2020. 12:23

Projekt Zero Waste Power in HoReCa ide dalje sa svojim radom - učimo i poučavamo nove naraštaje! Ovo su aktivnosti i radionice Zero Waste koncepta koje smo imali tijekom početka školske godine, u listopadu, i već smo spremni za sljedeći terenski zadatak: primjena upitnika u ugostiteljskom objektu.

Autor: Administrator , 4. 11. 2020. 17:28

Javni natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba učenicima s invaliditetom za školsku godinu 2020./2021.

Međunarodni NET trening "Let’s Volunteer!"

Autor: Administrator , 29. 10. 2020. 10:09

21. listopada 2020. - Na poziv Agencije za mobilnost i programe EU,  uspješan rad našeg Centra u okviru projekata "Unstoppable with You" i "Zero Waste Power in HoReCa" kao primjer dobre prakse predstavile su koordinatorice projektnog tima Brigita Jerić i Nina Ceserec. Online prezentaciji su daljinski priključili i naši dragi volonteri Patricia i Angel iz Španjolske.

Tematika i fokus treninga bio je prikaz mogućnosti međunarodnog volontiranja u školama koje nudi program Europskih snaga solidarnosti.

Veselimo se novim volonterima koje očekujemo u okviru našeg novog projekta "Unstoppable Power".

Natječaj za dodjelu Nagrade za promicanje prava djeteta

Autor: Administrator , 14. 10. 2020. 11:04

Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike raspisalo je natječaj za dodjelu Nagrade za promicanje prava djeteta.

Natječaj je dostupan na sljedećoj poveznici: https://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/o8305799.html

Donacija Rotary kluba Zagreb Zrinjevac

Autor: Administrator , 6. 10. 2020. 19:07

3.10.2020. - Rotary klub Zagreb Zrinjevac obradovao nas je vrijednom donacijom triju električnih i jedne akustične violine. Donaciju su primile naša nastavnica Đurđica Šakić, u ime Centra, te profesorica violine Renata Novoselec, kao vanjska suradnica u projektu Violinmusic4all. Koliko su značajne ovakve donacije najbolje se moglo vidjeti na licima učenika Centra kad su dobili priliku isprobati nove instrumente. Veliko hvala Rotary klubu Zagreb Zrinjevac!

Kino pod maskama

Autor: Administrator , 25. 9. 2020. 18:14

25.9.2020. – Grupa učenika 1. razreda naše srednje strukovne škole pogledala je iznenađujuće zanimljive i uzbudljive Nove mutante u kinu Cinestar Zagreb (Branimir Centar). Ova posebna školska kino projekcija bila je organizirana u skladu s epidemiološkim smjernicama: između ostalog, naša je grupa bila sama u kino dvorani, čak štoviše, u cijelome kinu. Za neke je učenike (ali i nastavnike) ovo bio prvi posjet kinu nakon duuugo vremena, pa je doživljaj bio utoliko posebniji :)

Nastava pod maskama

Autor: Administrator , 23. 9. 2020. 18:35

foto: www.hrt.hr

Naša djelatnica Ružica Kežman sudjelovala je u segmentu emisije "Dobro jutro, Hrvatska" koji se bavio izazovima odgojno-obrazovnog rada u trenutnim epidemiološkim okolnostima. Zahvaljujemo kolegici Kežman na dostojnom i konstruktivnom predstavljanju problematike s kojom se susrećemo u radu s našim korisnicima i učenicima.

Tekst i video možete pronaći na ovoj poveznici: https://vijesti.hrt.hr/657092/jutarnji-kolegij-o-prvim-iskustvima-djece-i-ucitelja-pod-maskama

Raspored sati SŠ

Autor: Administrator , 11. 9. 2020. 12:10

Raspored sati SŠ pogledajte na sljedećm linku:

RASPORED SATI SREDNJE ŠKOLE

QR code rasporeda SŠ