Posjet Reboot Infogameru 2019.

Autor: Administrator , 15. 11. 2019.

14. listopada 2019. - Zahvaljujući velikom srcu organizacijskog tima Reboot Infogamera naši su srednjoškolci i ove godine posjetili jednu od najvažnijih gaming manifestacija u Europi. Naime, ovo je treća godina zaredom da naši učenici dobivaju besplatan ulaz na Reboot Infogamer, što im, pored besplatne pretplate na časopis Reboot, širom otvara vrata u svijet računalnih igara te im pruža nova stvarna iskustva i poznanstva uz puno virtualne zabave. Kao i uvijek, oduševljeni smo ugođajem i novitetima te s nestrpljenjem očekujemo Infogamer 2020. Još jednom – hvala organizacijskom timu na dobroj volji i senzibilitetu!