Nastup u Hrvatskom saboru

Autor: Administrator , 22. 11. 2019.

20. studeni 2019. – Povodom obilježivanja 30 godina UN-ove Konvencije o pravima djeteta, pod pokroviteljstvom UNICEF-a Hrvatska, naše su učenice i djelatnice nastupile s izvedbama violinskih skladbi u Hrvatskome saboru. Nastup je rezultat projekta Violinmusic4all, koji vode Renata Novoselec iz Europskog  art centra Jastrebarsko i naša nastavnica Đurđica Šakić, a kojim se osobe oštećena sluha svih uzrasta poučavaju sviranju violine. U izvedbi Beethovenove „Ode radosti“, pored naše Đurđice, sudjelovala je Lemary Vuletić, vanjska suradnica Centra, a skladbu „Somewhere over the rainbow“ odsvirale su učenice Nikolina Varga i Tea Poje. Zaista nema ljepšeg načina da se podrže i promiču dječja prava!