Poruka učenicima / roditeljima / starateljima

Autor: Administrator , 26. 3. 2020.

Dragi učenici!

Dragi roditelji i skrbnici!

Nadamo se da ste dobro i da se uspješno nosite s izazovima s kojima smo ovih dana suočeni. Mi, nastavnici i djelatnici srednje strukovne škole radimo na tome da škola funkcionira što bolje, da učenici svoje školske obaveze odrađuju uspješno „na daljinu“, da svi skupa budemo zadovoljni. Cilj nam je da se, kad ovo razdoblje prođe, bez teškoća vratimo „u normalu“.

Isto je i s našom zgradom u Ilici. Zgrada je stara i oštećenja ima. Čekamo procjenu stručnjaka, ali smo pozitivni i sigurni da će nastala oštećenja biti popravljena i da ćemo se uskoro opet družiti u nama dragim prostorima.

Ova je situacija, kao i svaki drugi izazov u životu, prilika za razvoj i poboljšanje!

Pridržavajte se uputa zdravstvenih djelatnika i budite POZITIVNI!