Prva nagrada na natječaju "Kako postati zeleni potrošač"

Autor: Administrator , 15. 6. 2020.

Na natječaj "Kako postati zeleni potrošač" Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta prijavili smo prezentaciju pod nazivom "Postani Zero Waste majstor u svojoj kuhinji" gdje smo predstavili našu projektnu aktivnost "Zero Waste power in HoReCa", timski rad učenika i usvojena nova znanja i vještine. U izradi prezentacije sudjelovali su i naši međunarodni volonteri Patrizia i Angel  (Unstoppable with you -projekt).

Za 1. mjesto na natječaju nagrađeni smo pametnom klupom, koja je već postavljena pored naše zgrade u Nazorovoj 47. Naš rad će biti prezentiran 16.6.2020. u auli Ministarstva!

Ponosni smo i sretni zbog osvojene nagrade! Nadahnuti ovim priznanjem, nastavljamo dalje u borbi za čišći Planet i zdravije stilove života.