Unstoppable with you

Autor: Administrator , 2. 9. 2020.

Zahvaljujemo našim dragim volonterima Patriziji, Angelu, Marii i Jeleni koji su nam volontirajući u okviru projekta „Unstoppable with you“ (1.9.2019.-31.8.2020.) poklonili svoju mladenačku pozitivnu energiju, empatiju, podršku, znanja, vještine i postali dio našeg Centra. Želimo Vam puno sreće u Vašim novim životnim izazovima!

Vodič za nove volontere (u prilogu) izradili su Patrizia i Angel. Možete ga pregledati ovdje. Zahvaljujemo im na izvrsnom materijalu! Uživajte u čitanju!

We thank our dear volunteers Patrizia, Angel, Maria and Jelena, who volunteered in our Center as part of the "Unstoppable with you" project (September 1, 2019 - August 31, 2020), and donated their youthful positive energy, empathy, support, knowledge, skills; thus becoming a part of our Center. We wish you best of luck in your new life challenges!

The thanks for the attached New volunteers guide go to Patrizia and Angel, who made this excellent material - you can check it out here. Enjoy the reading!

Priloženi dokumenti:
GUIDE.pdf (4.71 MB)