Zero waste u Pizzeriji Karijola

Autor: Administrator , 16. 3. 2021.

Posjetili smo jednu od najboljih pizzerija u gradu Zagrebu - Karijolu, a s obzirom na to da su restorani i pizzerije zbog pandemije corona virusa zatvoreni i hrana se priprema samo za dostavu ljubazni vlasnik gospodin Milan poklonio nam je svoje vrijeme te nas proveo kroz prostor pizzerije. Naši učenici su vrijedno proučavali zero waste elemente te uočili da se posebna briga vodi o kvaliteti namirnica koje su uglavnom lokalnog, po mogućnosti i sezonskog porijekla te da se dobavljaju od lokalnih OPG-ova. Gospodin Milan je dugi niz godina prisutan u ugostiteljskom sektoru i spreman je za nove zero waste izazove.

UNSTOPPABLE POWER