Aktivnost Learning teaching training u Dubrovniku

Autor: Administrator , 8. 6. 2021.

Ekipa naših učenika poletjela je ususret novim izazovima u okviru našeg projekta "Zero Waste Power in HoReCa". U razdoblju od 7.6. do 11.6. se odvija aktivnost treninga i učenja u Dubrovniku zajedno s učenicima turističkih i ugostiteljskih škola iz Dubrovnika i Celja. Cilj je obuka i uvježbavanje korištenja novog digitalnog alata za procjenu Zero Waste razine poslovanja u HoReCa sektoru, a koji je kreiran kao rezultat projektne aktivnosti.

Aktivnost će uključiti provođenje digitalnog upitnika u hotelima i restoranima o:
-organizaciji kuhinje u HoReCa-i
-planiranju menija održive prehrane
-smanjenju otpada i recikliranju
-ambalaži
-energiju
-smanjenju kemijskog i drugog onečišćenja u HoReCa sektoru

Aktivnost učenika pratiti ćemo na web stranici projekta:http://www.zerowastepower.eu/