Zero Waste Power in HoReCa - LTT: Rim, 19.9. - 24.9.2021.

Autor: Administrator , 27. 9. 2021.

Dočekali smo najuzbudljivije projektne izazove, kojima se uvijek svi veselimo!

U periodu od 19.9. do 24.9.2021., naši učenici, sudionici projekta "Zero Waste Power in HoReCa", sudjelovali su zajedno s našim projektnim partnerima, učenicima iz Dubrovnika i Celja, na LTT (learning, teaching, training) aktivnosti u Rimu!
Cilj aktivnosti bio je primijeniti stečena projektna znanja i vještine te ispitati primjenjivost alata za mjerenje razine zero-waste poslovanja u ugostiteljskim objektima.

Naš talijanski partner zaslužan je za izvrsnu organizaciju, kao i za priliku pruženu svim sudionicima za ostvarenje predviđenih ciljeva, upoznavanje zero-waste modela funkcioniranja niza restorana, hotela, slastičarnica i poljoprivrednog eko-gospodarstva.

Bilo je vremena i za sklapanje novih prijateljstava te upoznavanje kulturnih i prirodnih ljepota Italije. Fotografije će vam sigurno sve ispričati bolje od riječi!

Više o projektu možete pratiti na web stranici projekta: http://www.zerowastepower.eu/