Prostorni uvjeti u pedagoškoj godini 2022./2023.

Autor: Administrator , 5. 9. 2022.

Poštovani roditelji, skrbnici i udomitelji,

u nastavku donosimo važne informacije o organizaciji rada i prostornim uvjetima u pedagoškoj godini 2022./2023.

STRUČNA CJELINA ODGOJA I PSIHOSOCIJALNE REHABILITACIJE ZA DJECU PREDŠKOLSKE DOBI

Zbog rekonstrukcije jednog krila zgrade u Nazorvoj 47 usluge za naše korisnike predškolskog uzrasta nastavljaju se pružati u zamjenskom prostoru u Aveniji Dubrovnik 10 (1. kat). Radovi na obnovi su u završnoj fazi te se ubrzo očekuje povratak ove stručne cjeline u Nazorovu, u obnovljene i novoopremljene prostore, s mogućnošću korištenja novog senzornog parka.

ODJEL OSNOVNOŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA

Do skorog završetka radova obnove sva nastava osnovne škole odvijat će se na 2. i 3. katu glavne zgrade. Sve prostorije namjenski su opremljene potrebnim namještajem i priborom, i spremne za održavanje nastave.

SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA

S početkom ove školske godine naša se srednja strukovna škola smjestila u novom zamjenskom prostoru u Aveniji Dubrovnik 10 (2. kat). Glavnina nastave održava se u prijepodnevnom trunusu, od 8:30 nadalje. Školska praksa za kuhare i slastičare odvija se u Nazorovoj 47, kao i nastavna Tjelesne i zdravstvene kulture.

Želimo Vam sretnu i uspješnu novu pedagošku godinu!