Erasmus+ Job shadowing

Autor: Administrator , 21. 5. 2024.

Tijekom prošlog tjedna, u periodu od 10.5-17.05 našem Centru u okviru projekta Erasmus+ Job shadowing u boravila je kolegica iz Španjolske, Ana Bel, koja radi u osnovnoj školi "Juan Armario", iz Alcalá de los Gazules.
Ana Bel je obzirom na rezultate koje smo do sada ostvarili u različitim EU projektima saznala za rad našeg Centra, te nam uputila zamolbu da ju primimo na 6 radnih dana u cilju upoznavanja metoda i načina rada u našem Centru. Izradili smo raspored prisustvovanja Ana Bel u različitim programima rehabilitacije, odgoja i obrazovanju u našem Centru, a u skladu sa ciljevima i programom koji nam je dostavljen.
Ana je tijekom boravka u našem Centru bila jako zadovoljna te nam uputila poruku zahvale.
Ana Bel: "I am really happy with the experience. I feel like if I were at home. All team seems to be a little family.
Thank you very much for everything. For your hospitality, your present, organisation...everything was great 😁
I hope that we will meet again too. You are vert very welcome in Spain, my school and my city 🥰😘"