Školska ekskurzija

Autor: Administrator , 11. 4. 2017.

Zahvaljujući širokogrudnosti Rotaract kluba Zagreb učenici završnih razreda naše srednje strukovne škole bili su od 6. do 9. travnja na ekskurziji na Makarskoj rivijeri. Sve je bilo savršeno – od smještaja u dvije prekrasne vile u Brelima, odlične prehrane, bogatog programa s obilaskom Splita, kulinarskom radionicom i posjetom Parku prirode Biokovo, do samih domaćina koji su nas sigurnom rukom vodili tijekom cijele ekskurzije. Učenici su se opustili i nasunčali te obnovili zalihe energije prije završnih ispita i zadnje etape svoga školovanja. Od srca zahvaljujemo Rotaract klubu Zagreb, Hotelu Meteor Makarska i Hrvatskoj gorskoj službi spašavanja - Stanica Makarska na predivnom iskustvu!