eTwinning kontakt-seminar u Beogradu

Autor: Administrator , 6. 5. 2017.

26.-28. travnja 2017. - Nastavnica Natalia Šinković sudjelovala je u eTwinning kontakt-seminaru koji se održao u Beogradu. U seminaru je sudjelovalo više od 80 nastavnika iz različitih zemalja Europske unije. Cilj kontakt-seminara bilo je upoznavanje s kolegama, umrežavanje preko eTwinning platforme, pronalazak novih partnera i pisanje novih projekata. Slobodno je vrijeme bilo posvećeno organiziranom razgledavanju Beograda.

Od sljedeće školske godine naša će škola, zajedno s partnerima iz Francuske i Srbije, sudjelovati u novom eTwinning projektu naziva “Meet my place“. Učenici će predstaviti svoju državu/mjesto/grad i svoju kulturu odabirom i prezentiranjem jedne od ponuđenih tema (moj grad, hrana i piće, moje slobodno vrijeme, sportovi, glazba, pejzaž), a navedene će informacije razmijeniti s učenicima iz drugih zemalja.