Spajanje zelene i plave Hrvatske

Autor: Administrator , 27. 11. 2017.

22.11.2017. Na poziv naših suradnika iz Udruge Renato - kuhari bez granica, a u cilju što bolje pripreme za javne nastupe koji nas čekaju u Finskoj u okviru projekta Healthy Food, naši su srednjoškolci imali priliku pripremati jela na kulinarskom showu na temu "Spajanje zelene i plave Hrvatske", koji se u organizaciji Hrvatske gospodarske komore održao u Plaza Event Centru.

Uz podršku chefa Davida Skoke i Majstor kuhar tima, učenici su „uživo“, pred uzvanicima, pripremali riblje specijalitete i kontinentalna jela.

Naši učenici: Barbara Demšer, Alen Nanić, Karmen Međurečan i Nikolina Krasnić zaslužuju svaku pohvalu za kulinarske vještine i za javni nastup!