Predbožićno iznenađenje udruga Batlazar i Fablab...

Autor: Administrator , 1. 12. 2017.

Zahvaljujući udrugama Baltazar i Fablab obogatili smo našu školsku knjižnicu 3D printerom Da Vinci Junior 3D. Time je nastavljena uspješna suradnja s Udrugom Fablab, u okviru koje su prošle školske godine naši srednjoškolci sudjelovali u nizu radionica 3D printanja. Uz inicijativu Udruge Baltazar, koja je bila spremna ustupiti 3D printer onima kojima je potreban, i dobru volju članova Udruge Fablab, koji su ga uputili u pravom smjeru, naši će se učenici zabavljati, učiti i razvijati svoju kreativnost koristeći ovaj vrijedan tehnološki alat. Hvala ekipi iz Baltazara i Fablaba!