Posjet Interliberu 2018.

Autor: Administrator , 19. 11. 2018.

14. studenog 2018. - Skupina zainteresiranih srednjoškolaca posjetila je, u sklopu aktivnosti školskoga kurikuluma, ovogodišnji Interliber. Vidjeli smo štošta zanimljivog te se nakupovali knjiga koje su odabrali sami učenici. U dogovoru s gospodinom Markom Šunjićem, direktorom izdavačke kuće Fibra, čije stripove naši učenici obožavaju, naša su dva najčitatelja na poklon dobila majice s likom njima najdražega stripjunaka - Batmana. Svrha posjeta Interliberu je razvoj čitalačke kulture i ljubavi prema knjizi kod učenika, što se podržava aktivnim sudjelovanjem u nabavi građe za knjižnicu, u skladu s njihovim čitalačkim interesima.