Autor: Administrator , 6. 9. 2019.

Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je našem Centru provođenje projekta “Unstoppable with you” u okviru natječaja Europskih snaga solidarnosti.

Radi se o volonterskom projektu koji će nam u razdoblju od 31.8.2019. do 1.9.2020.  omogućiti prijem stranih volontera. Volonteri će sudjelovati u realizaciji zanimljivih projektnih aktivnosti .

S velikim veseljem očekujemo dva volontera iz Španjolske koji će tijekom devet mjeseci sudjelovati u realizaciji podrške provođenja psihosocijalne podrške i izrade video životopisa zajedno s našim učenicima završnih razreda.

U svibnju 2020. očekujemo još dva volontera koji će se priključiti promotivnim aktivnostima našeg projekta “Zero Waste power in HoReCa.”

Dragi volonteri, dobro nam došli!