Tisuću dana na Jadranskom moru

Autor: Administrator , 5. 9. 2019.

Centar "Slava Raškaj" Zagreb uspješno se je aplicirao na natječaj pod nazivom “Tisuću dana na Jadranskom moru", koji je raspisan od strane Valmar Riviera d.d., s projektom pod nazivom ” Prijateljstvo kroz čaroliju glazbe i mora za sve!”.

Naših deset učenika će od 14.do 16. rujna  provesti tri dana s uključenim punim pansionom u Poreču u hotelu Rubin Sunny te će imati priliku uvježbavati svirati violinu, družiti se i stvoriti nezaboravna iskustva. U pratnji naših učenika idu stručni djelatnici Centra i naši suradnici iz Europskog art centara Jastrebarsko - projekt "Violinmusic4all".

Zahvaljujemo naše donatoru Valmar Riviera d.d., a našim učenicima želimo uživanje u muziciranju uz puno nezaboravnih doživljaja!