Javna tribina - Rana intervencija u djece s teškoćama u razvoju i razvojnim odstupanjima

Autor: Administrator , 30. 11. 2011.

Hrvatska udruga za ranu intervenciju u djetinjstvu i Centar za odgoj i obrazovanje „Slava Raškaj“ Zagreb održat će 14. prosinca u 11 sati u prostoru Centra „Slava Raškaj“ u Nazorovoj 47 (zbornica) javnu tribinu povodom prvih pola godine izvođenja programa Rana intervencija u djece s teškoćama u razvoju i razvojnim odstupanjima. Kroz 60 minuta svi prisutni će moći saznati kako u međusobnom partnerstvu te u partnerstvu s obiteljima pružamo usluge iz domene rane intervencije i evaluiramo svoj rad. Nakon tribine uslijedit će kratko, ali srdačno druženje i čestitanje nadolazećih blagdana.