Festival hrane i vina

Autor: Nataša Muža, 9. 3. 2012.

Od 2. - 4. ožujka u Areni Zagreb se održavao Hrvatski festival hrane i vina. Naši učenici, koji stručnu praksu obavljaju u restoranu Cavallino (Catering tim Lisak), sudjelovali su na festivalu u okviru radionica. Posao su odlično odradili, te su bili pohvaljeni od strane naših najpoznatijih vrhunskih kuhara.

Uz naše učenike na Festivalu su nastupili i članovi udruge za promicanje kvalitetnog obrazovanja mladih s invaliditetom Zamisli, a i jedni i drugi nastupili su uz svesrdnu pomoć profesionalnog kuhara Vedrana Habela.

Učenike je pohvalio poznati kuhar Branko Ognjenović

Pohvaljujemo učenike: Kristinu Špilek, Mirjanu Juraga, Alminu Hasanović, Anu Banovec, Mirnu Maras, Ivanu Pehar i Marijetu Ranogajec.

Bravo djevojke!

Svi na okupu s ravnateljicom Centra Slavicom Jelić