Sportske igre mladih

Autor: Nataša Muža, 17. 5. 2012.

Sportske igre mladih najveći su projekt za djecu i mlade čiji je temeljni cilj promocija zdravog načina života i prijateljstva. Već 15 godina pod sloganom „Živimo život bez droge jer droga uzima život“ osnovcima i srednjoškolcima iz cijele Hrvatske, za vrijeme ljetnih praznika, omogućujemo potpuno besplatno sudjelovanje u natjecanjima u deset sportova (mali nogomet, ulična košarka, rukomet, odbojka, graničar, tenis, stolni tenis, odbojka na pijesku, badminton i šah), a najuspješniji pojedinci i ekipe putuju na besplatno mini ljetovanje kao sudionici Finala u Splitu.

Učenici naše škole također su pozvani da se prijave na web adresi: www.igremladih.org/prijave/

Prijave su već u tijeku od 01. svibnja i traju do 15. lipnja 2012. i potpuno su su besplatne, kao i sudjelovanje u svim krugovima natjecanja. Svi zainteresirani neka se slobodno prijave.

Sretno!