DONACIJA BICIKALA ŠKOLE JOSEPHSCHULE IZ LIPPSTADTA

Autor: Administrator , 11. 10. 2012.

Dana 08.10.2012. dočekali smo u Centru Slava Raškaj iznimno vrijednu donaciju od 20 bicikala i desetak skateboard-ova, koturaljki i romobila te pripadajuće zaštitne opreme (kacige, štitnici za noge, ruke itd.). Donator je osnovna škola "Josephschule" iz Lippstadta (Njemačka), a donacija je organizirana uz pomoć Kolpinške obitelj Hörste (Lippstadt) i Kolpinške obitelji Sv. Josip (Zagreb), te je dio tekućeg projekta potpore Centru Slava Raškaj od strane tih dviju kolpinških obitelji (više o tome).

Djeca Centra oduševljena su donacijom - s ovim će se biciklima, rolama i skateboard-ovima uključiti u nastavu tjelesne kulture, ali će i kvalitetno i s veseljem ispuniti vrijeme kada nisu na nastavi. Uskoro ćemo objaviti i slike naših veselih biciklista...

Od sveg srca zahvaljujemo školi "Josephschule" na donaciji, kao i kolpinškim obiteljima Hörste i Sv. Josip na potpori!