Posjet učenika iz OŠ "Ivan Merz"

Autor: Administrator , 26. 4. 2013.

Dana 25. travnja 2013. godine posjetili su nas učenici 4. razreda Osnovne škole „Ivan Merz“ (Zagreb), kako bi se svi zajedno bolje upoznali, družili i zabavili. Ovaj je posjet nastavak već postojeće uspješne suradnje između OŠ „Ivan Merz“ i našeg Centra s ciljem poticanja komunikacije među učenicima iz redovnih i posebnih škola, ali i poticanja međusobnog uvažavanja u različitosti.

Našim smo gostima priredili sadržajan program koji se sastojao od prezentacije rada Centra, obilaska prostora Centra, kratke učeničke priredbe, likovne radionice, sportske radionice i radionice znakovnog jezika. Zauzvrat su gosti nama prikazali vesele glazbene i plesne točke. Nakon zajedničkog ručka, koji smo ogladnjeli nakon brojnih aktivnosti jedva dočekali, ovaj smo susret okrunili opuštenim druženjem u dvorištu Centra.

Pozdravljamo naše drage prijatelje iz „Ivana Merza“ i radujemo se našim budućim susretima!