Obavijest o uvjetima upisa u Srednju školu Centra "Slava Raškaj" - 3. razred, zbog nastavka osposobljavanja na nivou srednje stručne spreme

Autor: Administrator , 2. 5. 2013.

Dana 27.06.2013. u 9.00 sati, u Centru za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" u Ilici 83, održat će se testiranje učenika koji žele nastaviti osposobljavanje na razini srednje stručne spreme u zanimanju kuhar, slastičar, krojač, autolimar.

Učenici koji žele nastaviti osposobljavanje moraju završiti sva tri dosadašnja razreda srednje škole i završni ispit sa odličnim uspjehom.

Prijave će se primati do 17.06.2013., a od dokumentacije je potrebno priložiti:

1. zahtjev za prijam Centra za socijalnu skrb prema prebivalištu učenika (poludnevni boravak, cjelodnevni boravak, tjedni smještaj, stalni smještaj);

2. svjedodžbe sva tri razreda završene srednje škole i svjedodžba o završnom ispitu;

3. list profesionalne orijentacije (izdaje ga Zavod za zapošljavanje prema mjestu prebivališta nakon provedene obrade-za novo zanimanje na razini srednje stručne spreme);

4. domovnica;

5. rodni list;

6. nalaz i mišljenje tijela vještačenja;

7. rješenje o ostvarenom pravu na skrb izvan vlastite obitelji (poludnevni boravak, cjelodnevni boravak, tjedni smještaj, stalni smještaj).

Komisija za prijam i otpust korisnika donosi Odluku o prijamu isključivo temeljem zahtjeva Centra za socijalnu skrb prebivališta roditelja kojem je potrebno priložiti nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja.