Radionica"Nosorog" u MSU-u

Autor: Administrator , 13. 5. 2013.

Naši su osnovnoškolci 9. svibnja 2013. u pratnji profesorica Lidije Patalen i Ružice Kežman u Muzeju za suvremenu umjetnost Zagreb upoznali Nosoroga iz Malog doma koji mijenja boje. Više o radionici na kojoj su sudjelovali doznajete klikom na 'više'.

Radionica „Nosorog“  u MSU
četvrtak, 9. svibnja 2013, od 11 do 13 sati
Voditeljica radionice: mr. Margareta Vidmar, prof. rehabilitator/likovna terapeutica i umjetnica

Mali dom – dnevni centar za rehabilitaciju djece i mladeži s oštećenjem vida i dodatnim utjecajnim teškoćama u razvoju pokrenuo je 2011. projekt oblikovanja skulpture nosoroga (slabovidna i osamljena životinja s kojom se djeca lako identificiraju).

Djeca s višestrukim oštećenjima radila su na Nosorogu koji je, boraveći u različitim gradskim prostorima, skupljao iskustva i razvijao se, a naši su im se osnovnoškolci pridružili na poziv dragih gospođa iz MSU-a. Ovim putem im još jednom najsrdačnije zahvaljujemo!

„Živi svijet je raznolik, ali i mi ljudi smo raznovrsni i moramo se međusobno u toj drukčijosti poštovati!“