Učenici i učiteljice u Italiji...

Autor: Administrator , 29. 5. 2013.

Učenici Centra za odgoj i obrazovanje „Slava Raškaj“: Hajrunail Ćufurović , Emil Carević Šket, Ivan Vidaković , Marta Krmpotić i  Marija Jaković, u pratnji profesorica  Jasmine Švelec, Alide Petani  i Vande Župančić, te vozača   Đure Baotića, posjetili su partnersku školu Istituto Comprensivo n.1, u Bologni u Italiji od 20. svibnja do 24. svibnja 2013., u sklopu međunarodnog školskog partnerstva - projekt SOLAS (Program za cjeloživotno učenje EU, potprogram Comenius).

Upoznali smo talijanske prijatelje s našim Centrom, Zagrebom i Hrvatskom, održali dvije likovne radionice, kuhali hrvatska jela te održali  kratki tečaj znakovnog jezika. Uz sve to, turistički smo posjetili Firencu po kojoj nas je vodila naša bivša učenica Mira Popović koja već 20 godina  živi u Firenci.