Veseli dan s gostima

Autor: Administrator , 7. 6. 2013.

Četvrtak, 06.06.2013., je bio iznimno veseo dan u Centru "Slava Raškaj" jer smo ugostili čak dvije skupine posjetitelja - djecu iz Dječjeg vrtića Različak i školarce iz Osnovne škole "Ivan Merz".

S "Različcima" smo se sjajno proveli - prvo su naša djeca izvela predstavu za njih, zatim su nam oni uzvratili istom mjerom, pjesmom i plesom. Atmosfera je bila tako dobra da smo svi zaplesali, ali smo se morali i brzo primiriti jer je trebalo još odgledati predstavu "Smijeh u školskim klupama" kazališne skupine Smjehotići.

Netom smo se teška srca rastali od Različaka, kad su nas svojim dolaskom utješili prijatelji iz OŠ "Ivan Merz", učenice i učenici sedmog razreda. Nakon što smo podijelili slatku voćnu zakusku izašli smo na školsko igralište i tamo se dobro izigrali i zabavili.

Hvala prijateljima iz DV Različka i OŠ "Ivan Merz" na posjetu! Dođite nam opet!