Slikarska radionica sa srednjoškolcima, 26.06.2013.

Autor: Administrator , 28. 6. 2013.

Vrijedni učenici srednje škole pokazali su svoje slikarske talente i uredili dnevni boravak u Ilici. Slikarsku radionicu je osmislila i vodila naša draga suradnica, učiteljica likovne kulture gđa. Helena Habdija iz socijalne zadruge Kameleon. Ovo je bila prva u nizu slikarskih radionica koje su u pripremi za slijedeću školsku godinu - već im se unaprijed veselimo!

Vrijedna ekipa koja je ostavila svoj slikarski trag: Ivana, Nikolina, Valentina, Petra, Željka, Zvonimir, Luka, Ana, Sean, Josip,  Stana i naši mali prijatelji iz OŠ D.Kušlana i A.G.Matoša: Josephine, Darian i Mia.

Atmosfera je bila odlična, a rezultat je mladenački, veseo i razigran! Svima puno hvala!