Festival održivog življenja

Autor: Administrator , 13. 9. 2013.

Učenici Centra posjetili su 6. rujna 2013. festival održivog življenja "ZeGe VeGe", na Trgu bana J. Jelačića. S velikim zanimanjem su proučili i probrali proizvode i jela zdrave prehrane. Obišli su tržnicu "Dolac", a najviše ih se dojmila ribarnica koja je petkom prepuna ribe i morskih plodova. Nakon toga su obišli štandove na Zrinjevcu gdje se održavao "Sajam slastica". Oduševili su se turskim specijalitetima, proizvodima Cukermanije, Vincekovim tortama... i naravno palačinkama koje i sami često pripremamo na profesionalnom pekaču za palačinke.