Putovanje u Italiju

Autor: Administrator , 3. 10. 2013.

Od 1. do 7. rujna ove godine sedamnaest učenika četvrtih razreda naše Srednje škole u pratnji profesorica Božice Veršić, Vinke Čakarić i Zdenke Matoic bilo je na putovanju u Italiji (Umbrija). Na putovanju su bili učenici: Arijan Juzbašić, Filip Galijardić Vuzdarić, Edi Kosanović, Željka Nikolić, Robert Jakovljević, Mile Matanić, Matea Mijatović, Ivica Sedić, Marija Pisk, Anamarija Rašić, Petra Žigman, Božica Fiolić, Elvis Asanovski, Rea Maras, Stjepan Škrnjug Gradiški, Robert Jambrešić, Kristijan Sever.

Zahvaljujući dobrotvornim udrugama AIDO i AVIS iz Passignana sul Trasimeno proživjeli su nezaboravne dane, ispunjene lijepim izletima i korisnim iskustvima. O tome najbolje govore priložene fotografije.