Promocija zanimanja - poziv za osnovnoškolce

Autor: Administrator , 11. 3. 2014.

Drage učenice i učenici, osnovnoškolci,

pozivamo vas na Promociju zanimanja Centra „Slava Raškaj“ Zagreb koja će se održati u srijedu, 12.03.2014. u prostorijama naše ustanove u Nazorovoj 47, u vremenu od 10.00 do 13.00 sati. Promocija zanimanja namijenjena je učenicima s teškoćama u razvoju iz osnovnih škola u Zagrebu i okolici koji će krajem ove školske godine upisivati srednjoškolske obrazovne programe.

Promocijom zanimanja želi se pomoći učenicima pri odluci za upis odgovarajućih srednjoškolskih obrazovnih programa, a ovom prilikom predstavit ćemo šest naših obrazovnih programa:

• kuhar i pomoćni kuhar
  • slastičar i pomoćni slastičar
  • krojač i pomoćni krojač

U okviru promocije održat će se kuharske, slastičarske i krojačke radionice u koje će se učenici moći sami uključiti i na taj način osobno iskusiti kako je raditi u ovim zanimanjima.

Veselimo se vašem dolasku!