Otvaranje Dnevnog centra - sastanak partnera

Autor: Administrator , 9. 9. 2014.

Dana 9. rujna 2014. održan je sastanak partnera na projektu otvaranja dnevnog centra u sklopu Centra "Slava Raškaj" Zagreb. Sastanku je u svojstvu predstavnika Gradskog društva Crvenog križa Zagreb prisustvovao njegov ravnatelj, g. Petar Penava, a kao predstavnici našeg Centra bili su prisutni ravnateljica Slavica Jelić i voditelji Odjelâ Centra.

Dnevni Centar će svojim programima omogućiti rehabilitaciju, socijalizaciju i integraciju mladih osoba iznad 21. godine života s većim razvojnim teškoćama, oštećena sluha i s komunikacijskim teškoćama. Aktivnosti će se provoditi u sklopu kuharske radionice, proizvodne radionice, likovne radionice, krojačke radionice, sportsko-rekreativne radionice, informatičke radionice, plesne radionice, psihosocijalne radionice, dramske radionice, fotografske radionice i organiziranog provođenja slobodnog vremena.

Otvaranjem dnevnog centra Centar "Slava Raškaj" Zagreb u suradnji s Gradom Zagrebom i Gradskim društvom Crvenog križa Zagreb želi na najbolji mogući način zadovoljiti potrebe populacije osoba s teškoćama iznad 21. godine života s ciljem njihova što kvalitetnijeg života.