Stručna praksa u Autoservisu Obad

Autor: Administrator , 23. 10. 2014.

Dana 21.10.2014. učenici 1.d razreda, u pratnji razrednice Vinke Čakarić, posjetili su mjesto obavljanja stručne prakse u Autoservisu Obad radi dogovora oko nastavka dugogodišnje uspješne suradnje. Tom prilikom susreli smo se sa gospodinom Obadom, direktorom tvrtke, koji je naglasio da svi učenici u njegovoj radionici imaju priliku tijekom školovanja steći potrebna znanja i vještine o kojima kasnije ovisi njihovo stalno zaposlenje.

Ugodno smo se iznenadili kad nas je u autolimarskoj radionici dočekao naš bivši učenik Kristijan Štrac, koji se u Autoservisu Obad nakon školovanja i zaposlio. Kristijan nas je u kratkom vremenu upoznao sa osobljem te nas je proveo kroz autolimarsku radionicu.

Tijekom ovog posjeta dogovorena je i suradnja za obavljanje stručne prakse za dva nova učenika prvih razreda, u zanimanju autolimar.

Koristimo ovu priliku kako bismo se zahvalili gospodinu Obadu i cijelom njegovom timu na podršci i razumijevanju u radu s našim učenicima.