Naši volonteri

Autor: Administrator , 19. 12. 2014.

16. prosinca 2014. - Danas smo u predbožićnoj atmosferi darivanja zahvalili onima koji o darivanju znaju najviše - našim volonterima. Deset volontera, koliko ih je trenutno aktivno u Centru, pomaže našim korisnicima na različite načine te ih potiču na aktivno sudjelovanje u društvu. Volonteri su posebno aktivni pomažući pri učenju, odlasku korisnika u grad, kazalište, kino, na različite kulturne manifestacije, a sudjeluju i u radu naše učeničke zadruge.

Slatko-šareni pokloni kojima smo zahvalili našim volonterima darovani su od srca ali su tek simboličnog značaja u usporedbi s neprocjenjivim darovima dobrote kojima nas oni svakodnevno obasipaju.

Zahvaljujemo volonterima: Ljiljani Čulibrk, Galini Petranović, Heleni Olivari, Nataši Kunić, Nikolini Berglez, Kristini Berglez, Anđeli Lini Nikolić, Danijelu Teškom, Luki Staparu, Sandru Vrhovcu… Veliko hvala!