Posjet Škole za medicinske sestre Mlinarska

Autor: Administrator , 19. 2. 2015.

U utorak, 17. 02. 2015., imali smo izuzetno zanimljiv susret s učencima Škole za medicinske sestre Mlinarska. Nakon prezentacije o Centru u zbornici, naši učenici i učenici Mlinarske družili su se i razgovarali o razlozima odabira zanimanja, načinu obavljanja stručne prakse, organizaciji dana itd. Zatim smo krenuli na zajedničku radionicu pečenja palačinki, što je učenicima Mlinarske bilo posebno zanimljivo. Za kraj dana organizirali smo maškare koje su počele u 16h, na koje smo pozvali i učenike Mlinarske. Zabavljali smo se uz dobru glazbu, odlične maske i krafne. Bilo je veselo, puno smijeha, svi su jako zadovoljni novim iskustvom.