Počinje "Street Workout za sve"

Autor: Administrator , 14. 9. 2015.

11.9.2015. - S velikim zanimanjem danas smo u prostorima srednje škole popratili prezentaciju Street Workout načina vježbanja, koju su održali članovi udruge BarHazard. Razlog današnjem veslom druženju je suradnja na našem projektu „Street Workout za sve“.  Mladi članovi udruge pokazali su zavidna znanja i vještine kojima će u okviru ovog projekta poučiti zainteresirane srednjoškolce naše škole, ali i zainteresirane mlade iz  susjedstva. Vježbanjem želimo potaknuti zdrav način provođenja slobodnog vremena i razmjenu pozitivne energije mladih. Jedna od aktivnosti projekta je izgradnja novoga parka za vježbanje u školskom dvorištu u Ilici 83, koja je u pripremi. Projekt sufinancira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta.