Podržite nas s osmijehom!

Autor: Administrator , 20. 10. 2015.

Cijenjeni učenici, roditelji, udomitelji, prijatelji,

sa zadovoljstvom Vas izvješćujemo da je naš projekt e-Osmijeh, kojim smo aplicirali na natječaj Hrvatskog Telekoma 'Zajedno smo jači“ prošao prvi i drugi selekcijski krug, što znači da ima velike šanse da ga realiziramo, ali sada je trenutak da se svi aktivno uključimo.

Molimo Vas da kliknete na link: http://www.zajednosmojaci.hr/projekti_2015/2/eosmijeh-308/ i dajte svoj glas i podršku našem zajedničkom projektu! O našoj zajedničkoj angažiranosti i broju iskazanih glasova podrške ovisiti će daljnja informatička budućnost naše djece!

Projekt e-Osmijeh osmišljen je u partnerstvu roditelja i naših stručnjaka sa ciljem da našoj djeci priskrbimo vrlo potrebna računala i tablete koji će se koristiti u radu s djecom i time značajno poboljšati njihovu edukaciju. Mnoga djeca će time dobiti šansu za redovno uključivanje u vrtiće i škole.