Posjet prijatelja škole iz Italije

Autor: Administrator , 27. 10. 2015.

Prošli tjedan, 22. listopada 2015. opet su nas posjetili naši dragi prijatelji Talijani iz Passignana, članovi Udruge AIDO. Stigli su u Zagreb na poziv Crvenoga križa, kako bi uveličali njihovu proslavu ,a nas su posjetili odmah nakon toga.
Poznata lica - Stefano, Fausto, Stefano br. 2 i za nas nova članica Jessica,
cijeli su dan proveli u našem Centru u srdačnom razgovoru s našom ravnateljicom, profesorima i učenicima koji su ove godine imali sreću i čast biti njihovim gostima.
Tom su nam prilikom poklonili zastavu, originalan dokaz i simbol prijateljstva naših ustanova. Na njoj su spojene talijanska i hrvatska zastava, grbovi Passignana i Zagreba te amblemi naših ustanova.
Srdačno smo im zahvalili na daru i zajednički se fotografirali ispod nje.