Učeničko vijeće Srednje strukovne škole Centra "Slava Raškaj"

Autor: Administrator , 9. 11. 2015.

Dana 06.11.2015. godine održano je Učeničko vijeće na kojem su sudjelovali predsjednici i zamjenici predsjednika razreda. Učenici su pokazali poduzetnost, inovativnost i kreativnost. Najvažnije točke koje smo dogovarali na vijeću odnose se na organizaciju kulinarskog natjecanja u kojem bi sudjelovali učenici svih struka a s ciljem promicanja pozitivnih vrijednosti prema radu, obavezama i vršnjačke suradnje. Dogovorena je i organizacija oko promocije projekta "e-Osmijeh! široj javnosti u trgovačkom centru prezentacijom našeg Centra kroz aktivnosti u koje su učenici aktivno uključeni.