Autor: Administrator , 19. 11. 2015.

‹

Ovih dana, točnije do Božića, učenici i profesori Centra za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" sudjeluju u zanimljivom projektu prezentacije naše škole i svih aktivnosti koje su uključene u odgojno-obrazovni proces. S tim ciljem u zagrebačkom Arena centru postavili smo svoj štand gdje su izloženi najrazličitiji prodajni artikli, od božićnih ukrasa, kolačića, čestitki do kuharskih pregača - sve ručni radovi naših vrijednih i kreativnih učenika i profesora. Također se održavaju razne vrste radionica, tako da će polaznici moći prezentirati svoja znanja i vještine u plesanju tanga i hip-hopa, izradi ukrasa od tijesta, slastičarstvu, street workoutu, oslikavanju pregača i sl., a osobito važna je radionica znakovnog jezika kao temeljnog sredstva komunikacije mnogih naših učenika.