Božićna priredba 2015.

Autor: Administrator , 28. 12. 2015.

U Centru "Slava Raškaj" održana je 22.12. 2015. božićna priredba na kojoj su sudjelovali učenici osnovne i srednje škole, kao i 23.12.2015. na kojoj su nastupali naši predškolci.

Radost zbog nadolazećih praznika podijelili smo s roditeljima i prijateljima.

Svima sretan Božić i sve najbolje u Novoj godini žele djeca, učenici, odgajatelji, učitelji, nastavnici,stručni suradnici, svi djelatnici i Ravnateljica Centra.

Break dance grupa Trouble Makers iz plesne skole Kidz Cool, Botinec. Pocastila nas je svojim nastupom na nasoj Bozicnoj priredbi,u Nazorovoj 47,  plesnom  tockom Crvenkapicasto Ludilo. Koju vodi nas koreograf Rusi Yosifov.