Malonogometni turnir

Autor: Administrator , 11. 11. 2016.

U organizaciji ustanove za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom URIHO održava se tradicionalni malonogometni turnir URIHO u dvorani "Vinko Bek" u Kušlanovoj 59a povodom skorašnjeg Međunarodnog dana invalida. Naši učenici su počeli sa pobjedom protiv Centra za odgoj i obrazovanje Lug sa 16:0 u ponedjeljak 07. studenog i nastavili sa još jednom pobjedom protiv Centra za odgoj i obrazovanje Prekrižje sa 8:1 u srijedu 09. studenog.
Plasirali smo se u finale sa domaćinom URIHO koji će biti u srijedu 23. studenog.
Držite nam fige i bodrite nas, a mi ćemo nastojati opravdati vaše povjerenje osvajanjem 1. mjesta.
Dečkima želimo puno sreće u daljnjem natjecanju!!!