Poziv na dobrotvorni koncert

Autor: Administrator , 18. 11. 2016.

Dragi prijatelji, suradnici, roditelji i učenici,

pozivamo Vas na kulturno-humanitarni događaj od posebnog značaja – dobrotvorni koncert Glazbeni darak Centru „Slava Raškaj“, koji će se održati u subotu 26. studenog 2016. u Crkvi Sv. Petra Apostola (Vlaška 93), s početkom u 19:30, u trajanju od 45 minuta.

Svrha koncerta je prikupljanje financijskih sredstava za unapređenje glazbenoterapijske djelatnosti Centra nabavom glazbenih instrumenata za naše korisnike. Program obuhvaća djela za violinu i lutnju baroknih skladatelja J.S. Bacha, G.F. Telemanna i S.L. Weissa, a izvest će ga dva mlada hrvatska glazbenika svjetskog ugleda, Silvio Richter i Diego Leverić.

Započnimo ovogodišnje adventsko razdoblje u istinskom duhu darivanja – zapalimo zajedno prvu adventsku svijeću i darujmo djeci i mladima Centra jedinstveni glazbeni darak!