Korisnici Dnevnog centra posjetili Vukovar

Autor: Administrator , 5. 12. 2016.

Korisnici Dnevnog centra u pratnji socijalne radnice Petre Pavlić posjetili su 23. studenog grad Vukovar. Obišli smo sljedeće memorijalne lokacije: Mjesto sjećanja-Vukovarska bolnica 1991., Spomen dom Ovčara, Masovna grobnica Ovčara, Memorijalno groblje žrtava iz Domovinskog rata, Vodotoranj, Vojarna-Memorijalni centar, te križ kod ušća rijeke Vuke u Dunav. Nakon obilaska slijedila je šetnja centrom Vukovara, nakon koje je smo odmorili na obali Dunava. U restoranu Chiara dočekao nas je ručak i jednoglasno smo zaključili da ga možemo preporučiti svakome tko dolazi u Vukovar. Ovim putem se posebno zahvaljujemo vodiču gospodinu Vjeranu Nadovskom na organizaciji i vođenju kroz grad Vukovar.

Slike pogledajte ovdje: