Gedali smo predstavu "D(n)o dna"

Autor: Administrator , 8. 2. 2017.

fotografija preuzeta sa www.cekate.hr (Centar za kulturu Trešnjevka)

6.2.2017. - Učenici srednje strukovne škole pogledali su predstavu „D(n)o dna“ u izvedbi mlade tročlane glumačke skupine (Goran Guksić, Paola Slavica, Veno Parašilovac) Teatra Tirena. Učenici su bili oduševljeni ovom predstavom „koja prati priču njihovih vršnjaka, od prvih početaka konzumacije alkohola, kroz različite faze pijanstva, do posljedica“ (iz letka predstave). Zaigranim i dinamičnim stilom, u formi TV emisije, učenicima je tematika i problematika tinejdžerskog alkoholizma bila prikazana na zanimljiv i  iznimno poučan način. Zahvaljujemo Teatru Tireni i umjetničkoj voditeljici Nini Horvat što su nam omogućili da ovu odličnu predstavu pogledamo po nama pristupačnoj cijeni.