Prezentacija iskustava sa kulinarskog natjecanja

Autor: Administrator , 21. 3. 2017.

Učenici Centra predstavili su svoja iskustva sa mađunarodnog kulinarskog natjecanja u Zadru (13.-17.03.2017.). Prikazali su nova znanja i vještine, pričali o novim prijateljstvima, i pritom se dobro zabavili.

Gosti na prezentaciji bili su članovi Udruge "Renato" koji su naše učenike pripremali za natjecanje te pritom nesebično dijelili svoja znanja i vrijeme. Na kraju prezentacije, jedan od kuhara Udruge "Renato", Matko Bukovec, uručio je posebne poklone učenicima - vrhunske noževe koje svaki kuhar mora imati. Udruga je učenike opremila i sa pregačama, začinima...

Našim učenicima čestitamo na odlično odrađenom poslu u Zadru i na zanimljivoj prezentaciji, a "Udruzi Renato" zahvaljujemo još jednom na izuzetnoj suradnji i vjeri u naše mogućnosti!