> O Centru
O Centru

Centar za odgoj i obrazovanje ˝Slava Raškaj˝ Zagreb ustanova je u sustavu Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a bavi se pružanjem usluga djeci oštećena sluha, djeci uredna sluha s poremećajem govorno-jezične komunikacije, djeci s komunikacijskim teškoćama iz spektra autizma i pervazivnog razvojnog poremećaja te djeci s višestrukim teškoćama, od rođenja do 30. godine života.

MISIJA I VIZIJA

Centar "Slava Raškaj" Zagreb bavi se rehabilitacijom, odgojem i obrazovanjem djece i mladeži oštećenog sluha i govora te djece s komunikacijskim poteškoćama, s ciljem da postanu sretne, nezavisne i odgovorne osobe.

Pružanjem stručne pomoći korisnicima i njihovim obiteljima, pomažemo razvoj komunikacijskih i životnih vještina koje će im omogućiti da postanu sretne, samostalne i nezavisne osobe uključene u život.

UNUTARNJI USTROJ CENTRA

Ravnateljica: Jelena Grabovac, dipl.soc.rad.

1. Odjel odgoja i psihosocijalne podrške za djecu predškolske dobi
2. Odjel odgoja i psihosocijalne podrške za djecu, mlade i odrasle osobe s invaliditetom
3. Odjel logopedije
4. Odjel osnovnoškolskog odgoja i obrazovanja