Druženje s Nikolom Čižmešijom

Autor: Andrija Mijačika, 29. 4. 2022.

26.4.2022. - U okviru projekta "Stripovi su knjige!" naši su striponauti dobili priliku družiti se i popričati s mladim stripašem Nikolom Čižmešijom. Zahvaljujući iznimnom talentu i predanom radnu Nikola zadnjih nekoliko mjeseci crta Batmana i ostale superjunake za veliku izdavačku kuću DC. Tijekom zanimljivih sat vremena Nikola je striponautima ispričao kako je uspio doći do ovako prestižnog angažmana, kako se uopće počeo baviti stripom, opisao proces nastanka jedne stripovske table i otkrio još ponešto o svom zanatu. Kliknite "više" za još fotografija s druženja...