Aktivnosti s partnerima iz Bolonje

Autor: Administrator , 20. 4. 2013.

Tri nastavnice i devet učenika iz bolonjske partnerske škole bili su kod nas u razdoblju od 16. do 20. travnja 2013., tijekom kojeg su obišli Centar "Slava Raškaj" i upoznali se s našim radom i djelatnicima, držali prezentacije o Italiji i Bolonji, te provodili program aktivnosti u kojima su sudjelovali i naši učenici.

Cilj zajedničkih aktivnosti bio je upoznavanje s kulturnim osobitostima Italije, pa su naši učenici puno novoga naučili i doznali i pored toga štu su se kroz pečenje pizze i igranje s memory-kartama s kulturnim obilježjima Italije dobro najeli i zabavili.

Dok su se tako Talijani trudili poučavati nas, mi smo kao domaćini svesrdno nastojali biti što susretljiviji, te smo vodili naše goste u obilazak grada i posjet Zoološkom vrtu.