Posjet partnerima u Bolonji

Autor: Administrator , 27. 5. 2013.

Učenici Centra za odgoj i obrazovanje „Slava Raškaj“: Hajrunail Ćufurović , Emil Carević Šket, Ivan Vidaković, Marta Krmpotić i Marija Jaković, u pratnji profesorica Jasmine Švelec, Alide Petani i Vande Župančić, te vozača Đure Baotića, posjetili su partnersku školu Istituto Comprensivo n.1, u Bologni u Italiji od 20. svibnja do 24. svibnja 2013.

Upoznali smo talijanske prijatelje s našim Centrom, Zagrebom i Hrvatskom, održali dvije likovne radionice, kuhali hrvatska jela te održali kratki tečaj znakovnog jezika. Uz sve to, turistički smo posjetili Firencu po kojoj nas je vodila naša bivša učenica Mira Popović koja već 20 godina  živi u Firenci.